Projektowanie klimatyzacji

Profesjonalny projekt klimatyzacji

Projektowanie klimatyzacji należy rozpocząć od współpracy z wykwalifikowanym projektantem, który przygotuje odpowiedni plan pracy. Taki projekt będzie wówczas dostosowany do obowiązujących przepisów oraz indywidualnych wymagań klienta. Ważne, by określić przeznaczenie montowanej klimatyzacji oraz obszar, który ma obejmować instalacja. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać właściwe urządzenia, które umożliwiają prawidłowe działanie systemu, a także oszacować koszty użytkowania. Firma Aircon Industry świadczy usługi z zakresu projektowania i wykonawstwa instalacji klimatyzacyjnej, a także projektowanie instalacji wentylacyjnych.

Projektowanie klimatyzacji – usługa świadczona przez profesjonalistów

Projektowanie klimatyzacji przeprowadzamy dla budynków nowo powstałych, ale także istniejących już od wielu lat, do których należą między innymi biurowce, budynki użyteczności publicznej, czy zakłady przemysłowe. Zajmujemy się również unowocześnianiem systemów, które potrzebują wprowadzenia zmian czy ulepszeń. Montaż instalacji klimatyzacyjnej jest niezbędny przede wszystkim w celu przygotowania powietrza, uzyskania odpowiedniej wilgotności i temperatury.

Obawiają się Państwo, że projektowanie klimatyzacji dla hali technologicznej lub biura, czy też zakładu pracy będzie zadaniem trudnym, czasochłonnym i zupełnie niepotrzebnym? Nic bardziej mylnego. Dzięki dedykowanemu zaprojektowaniu instalacji do danego budynku, otrzymują Państwo najwyższe standardy komfortu przebywających w nich użytkowników oraz niezawodność i energooszczędność.

Projektując klimatyzację bierzemy pod uwagę m.in. formę i strukturę budynku, bezpieczeństwo – konstrukcji, pożarowe – komfort klimatyczny oraz energię i obciążenia środowiska. Systemy klimatyzacyjne należy projektować w taki sposób, aby zapewnić m.in. wysoką sprawność użytkową i niezawodność, niski poziom hałasu, optymalne sterowanie i eksploatację, a także energochłonność i ekologiczność użytych materiałów ora urządzeń będących na technicznym wyposażeniu budynku.

Odpowiednio zaprojektowana klimatyzacja to gwarancja bezpieczeństwa

W działających układach klimatyzacyjnych gromadzą się drobnoustroje, dlatego należy pamiętać, aby systematycznie serwisować urządzenia, przeprowadzać konserwację instalacji, ale także regularnie oczyszczać system.

Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy dokonują inwentaryzacji pomieszczeń oraz konsultują się z klientem w każdej kwestii związanej z projektem. Projektujemy klimatyzację dla klientów biznesowych i licznych instytucji. Wykonujemy projekty zgodnie z wymaganiami stawianymi nam przez klientów, proponujemy też rozwiązania, które będą bardzo praktyczne oraz opłacalne dla użytkowników. Oferujemy bardzo dobrą jakość usług. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jesteś zainteresowany
współpracą z nami?

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi
w oparciu o najnowsze technologie w branży.

Skontaktuj się z nami

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności