Kanały wentylacyjne Śląsk

20 listopada, 2023

Kanały wentylacyjne – tworzone zgodnie ze specyfiką pomieszczeń

Kanały wentylacyjne to produkty niezbędne w każdej instalacji wentylacyjnej. Umożliwiają rozprowadzenie powietrza w całej przestrzeni wentylowanej. Polecamy korzystanie wyłącznie z certyfikowanych produktów tego typu oraz wysokiej jakości usług w zakresie wentylacji, które jesteśmy w stanie Państwu zaoferować. Przyjmujemy zlecenia od klientów z całego Śląska.

Gdzie stosuje się takie kanały? Zarówno w budynkach komercyjnych, oddziałach firm, jak i biurowcach oraz budynkach przemysłowych. Dzięki bogatej ofercie Aircon Industry, mogą Państwo wybrać kanały o wielu przeznaczeniach, m.in. okrągłe, prostokątne oraz izolowane. Każdy z tych produktów wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz wyjątkowa trwałość.

Kanały wentylacyjne należy uwzględnić już na samym początku, czyli na etapie zaprojektowania instalacji. Niezbędne rysunki, które obrazują przebieg instalacji wentylacyjnej, przedstawiają nie tylko jej rozmieszczenie, ale także wymaganą średnicę kanałów wentylacyjnych. Jeżeli potrzebują Państwo konkretnego rozmiaru kanału, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy dostępne rozwiązania oraz doradzimy, który kanał i w jakim rozmiarze wybrać.

Jaka jest rola kanałów? Dostarczają one lub usuwają zużyte powietrze z danego pomieszczenia. Są nieodłączną częścią wentylacji wywiewnej i nawiewno-wywiewnej.

Kanały wentylacyjne – Śląsk. Skuteczna wymiana powietrza

Kanały muszą być wykonane i zaprojektowane w taki sposób, aby prędkość przepływu powietrza była na odpowiednim poziome, dzięki czemu nie wystąpią na nich zbyt duże straty ciśnienia, co w efekcie przekłada się na zmniejszony pobór mocy przez wentylatory.

Aby kanały spełniły prawidłowo swoją rolę i były bezpieczne, należy korzystać wyłącznie z usług i wsparcia profesjonalistów. W Aircon Industry z przyjemnością doradzimy Państwu, jaki typ kanału i w jakich rozmiarach będzie najlepsze do danego budynku oraz zaoferujemy ich kompleksowy i bezpieczny montaż. Zachęcamy do kontaktu przede wszystkim mieszkańców Śląska.

Warto przeczytać także...

20 listopada, 2023 Wentylacja

Wentylacja Katowice

Odpowiednia wentylacja pomieszczeń gwarancją dobrego samopoczucia Dobra wentylacja to duże ułatwienie dla mieszkańców każdego budynku. Wentylacja to proces wymiany powietrza zużytego i [...]
Czytaj więcej
20 listopada, 2023 Wentylacja

Kanały wentylacyjne Śląsk

Kanały wentylacyjne – tworzone zgodnie ze specyfiką pomieszczeń Kanały wentylacyjne to produkty niezbędne w każdej instalacji wentylacyjnej. Umożliwiają rozprowadzenie powietrza w całej [...]
Czytaj więcej
20 listopada, 2023 Wentylacja

Prostokątne kanały wentylacyjne

Przeznaczenie kanałów prostokątnych wentylacyjnych Kanały prostokątne wentylacyjne są przeznaczone do budowania ciągów w różnych instalacjach, na przykład grawitacyjnej czy wentylacyjnej, [...]
Czytaj więcej