Wykonawstwo

Wykonawstwo

AIRCON to firma zajmująca się profesjonalnym przygotowywaniem projektów budynków mieszkalnych, hal produkcyjnych i magazynów, obiektów rekreacyjnych, sportowych, biurowych, czy handlowo-usługowych. Nasza oferta skierowana jest także do właścicieli obiektów przemysłowych, które z uwagi na specyficzne parametry wymagają zastosowania nowoczesnych technologii.

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług, związanych z przygotowywaniem projektów, nadzorem nad pracami wykonawczymi i eksploatacyjnymi w działaniach z dziedziny systemów chłodniczych, grzewczych, klimatyzacyjnych, sanitarnych czy elektrycznych.

Specjalnie dla Państwa sporządzamy niezbędną dokumentację, obejmującą zarówno projekt rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb technicznych budynku oraz wybór właściwych systemów, jak i wszelkie działania z prac budowlanych i wykonawczych. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz kwalifikacje, aby dokonywać także reinstalacji niesprawnych lub przestarzałych instalacji.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo połączone z dokonywaniem kontroli stanu technicznego, audytów, pomiarów, przygotowywaniem kosztorysów czy przeprowadzeniem ewaluacji metod z zakresu rozwiązań cieplnych i chłodniczych zawartych w projektach.

Tworzymy opisy energetyczne obiektów.

Dążymy do tego, aby poprzez stosowanie energooszczędnych metod, zapewniać zdrowe warunki do pracy i życia, które umożliwiają komfortowe funkcjonowanie i dbanie o środowisko.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu zadowolenia ze świadczonych przez nas kompleksowych usług, w tym między innymi montażu czy przygotowywania projektów instalacji, dlatego też w naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby wykonywać powierzone nam działania z największą precyzją i rzetelnością. Dowodem naszego profesjonalizmu są liczne referencje oraz wiele lojalnych klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

Jesteś zainteresowany
współpracą z nami?

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi
w oparciu o najnowsze technologie w branży.

Skontaktuj się z nami

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności