Pomiary efektywności energetycznej

20 listopada, 2023

Pomiar i ocena stanu urządzeń chłodniczych

Pomiar i ocena efektywności energetycznej urządzeń chłodniczych to czynności, które oferują Państwu specjaliści z Aircon Industry. Fachowiec może m.in. określić sposób działania instalacji, obrabiania powietrza, sterowania, a także komponentów, które należą do systemu instalacji.

Zajmujemy się pomiarem i oceną efektywności energetycznej urządzenia chłodniczego

Działań tych dokonuje się poprzez zapoznanie się z dokumentacją techniczną urządzenia chłodniczego. Poza tym, sprawdza stan techniczny instalacji klimatyzacyjnej, chłodniczej, a także przewodów wentylacyjnych i innych. Ważne podczas oceny efektywności urządzenia jest także dokonywanie pomiarów np. natężenia prądu, temperatury oraz ciśnień. Pod koniec przeprowadzanych pomiarów oraz oceny efektywności energetycznej urządzeń, przygotowywany jest końcowy protokół.

Pomiar i ocena efektywności energetycznej urządzeń chłodniczych

Pomiar i ocena efektywności energetycznej w szczególności powinny polegać na porównaniu mocy urządzeń, ich zapotrzebowania na energię, określeniu parametrów powietrza, schematów działania systemu, kontroli procesów związanych z obrabianiem powietrza, efektywnością systemu chłodniczego. Poza tym, istotne jest zapoznanie się ze strategią systemu automatycznej regulacji. Pracownicy naszej firmy są także w stanie udzielić Państwu porady podczas wybierania odpowiednich urządzeń, unowocześniania instalacji lub zaproponować zmiany, które dla wielu przedsiębiorstw mogą być wręcz niezbędne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz miłą, fachową obsługę.

Warto przeczytać także...

20 listopada, 2023

Pomiary efektywności energetycznej

Pomiar i ocena stanu urządzeń chłodniczych Pomiar i ocena efektywności energetycznej urządzeń chłodniczych to czynności, które oferują Państwu specjaliści z Aircon Industry. Fachowiec [...]
Czytaj więcej