Poznaj nas bliżej

  • Powstanie firmy
  • Chłodnictwo i klimatyzacja
  • Projekty, które wspieramy
  • Przygotowanie, wykonanie, nadzór
  • Wiedza, którą się dzielimy
  • Współpraca

Powstanie firmy

Firma AIRCON Industry powstała w grudniu 2017 od samego początku osiągając pierwsze spektakularne sukcesy, stale poszerzając swoją ofertę. Dzięki zatrudnianiu najlepszych inżynierów, monterów, technologów oraz projektantów jesteśmy w stanie zaoferować najwyższym poziom usług, przy zachowaniu jednocześnie konkurencyjnych cen.

Chłodnictwo i klimatyzacja

Głównym obszarem naszej działalności jest szeroko pojęte chłodnictwo oraz układy klimatyzacji. Nie tylko zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych systemów, ale także ich wdrażaniem, zawsze zgodnie z oczekiwaniami Klientów, jak i aktualnych standardów technologicznych. Inwestując w siebie, nieustannie poszerzamy swoje możliwości, nie tylko poprzez profesjonalne szkolenia pracowników i zatrudnianie najlepszych specjalistów. To także nasze dążenie do doskonałości, do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych, które z jednej strony będą cechowały się ponadprzeciętną wydajności, ale jednocześnie i będą energooszczędne oraz niezawodne.

Projekty, które wspieramy

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców, zajmując się zarówno mniejszymi projektami układów klimatyzacji oraz wentylacji, ale także i prowadząc projekty na większą skalę, które przeznaczone są między innymi do ogromnych obiektów przemysłowych. Jesteśmy przekonani o tym, że prawdziwa pasja naszych pracowników będzie w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom, poprzez najlepszą jak to możliwe, realizację wszystkich powierzonych nam prac.

Przygotowanie, wykonanie, nadzór

Posiadając odpowiednie uprawnienia, ale i szerokie doświadczenie, dzisiaj nasza oferta poszerzona jest również o działalność związaną z prowadzeniem budów. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na kompleksowe działanie, które zaczyna się na projektowaniu i przygotowaniu do inwestycji, poprzez jej prowadzenie i nadzór, a na samym wykonawstwie kończąc. Jest to możliwe nie tylko dzięki zatrudnianiu najlepszych specjalistów z branży, ale i dzięki inwestycjom w nowoczesny sprzęt oraz aparaturę pomiarową, które to czynią naszą firmę konkurencyjną pod kątem kompleksowości usług.

Wiedza, którą się dzielimy

Firma AIRCON to miejsce zdecydowanie godne zaufania, firma, w której nie tylko skorzystają Państwo z kompleksowych usług dla układów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, ale także będą mogli czerpać mnóstwo korzyści z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Zawsze służymy swoją pomocą, staramy się odpowiadać na wszystkie pytania i rozwiewać wszelkie wątpliwości w taki sposób, aby prowadzone przez nas działania były w pełni zrozumiałe i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Współpraca

Jeśli tak opisany, ogólny charakter działalności firmy, jest dla Państwa niewystarczający, to zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi sprostają Państwa oczekiwaniom, dając gwarancję, że pieniądze wydane na inwestycje szybko zaczną procentować i zarabiać na siebie.

Jesteś zainteresowany
współpracą z nami?

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi
w oparciu o najnowsze technologie w branży.

Skontaktuj się z nami

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności