Chłodnictwo – Śląsk Katowice

Kompleksowe usługi chłodnicze

Prawidłowo działająca instalacja chłodnicza to gwarancja dobrej jakości pracy w wielu przedsiębiorstwach. Chłodzenie to proces, który polega na odprowadzaniu ciepła z chłodzonego pomieszczenia, czy obszaru oraz utrzymania niższej temperatury niż temperatura otoczenia. Co pięć lat należy dokonywać inspekcji pomiarowych w budynkach, w których występują instalacje chłodnicze. Wówczas sprawdzany zostaje jej stan techniczny, wydajność energetyczna, bezpieczeństwo podczas pracy urządzeń oraz jej efektywność. Chłodnictwo to rozwiązania, które obejmują przechowywanie, utrwalanie, a także transportowanie produktów spożywczych w odpowiednich warunkach. Świadczymy tego typu usługi dla naszych klientów z miasta Katowice, jednak swoim zasięgiem obejmujemy cały Śląsk.

Chłodnictwo – Śląsk. Naprawa, montaż, instalacja

Chłodnictwo pozwala utrzymać świeżość produktów spożywczych. Dzięki chłodniom, utrzymującym właściwą temperaturę, nie następuje pogorszenie się smaku artykułów, ich wyglądu, koloru czy też obniżenie zawartości składników odżywczych. W przeciwieństwie do innych metod utrwalania, technika chłodnicza pozwala zachować dane produkty w pierwotnym stanie swojej świeżości. Obniżenie temperatury ma wpływ na spowolnienie tempa przemian fizycznych, biochemicznych oraz mikrobiologicznych. W zależności od temperatury, jaką stosujemy, trwałość produktów ulegnie przedłużeniu i może być z powodzeniem oferowana konsumentom.

Oprócz branży spożywczej, rozwiązania z zakresu chłodnictwa stosowane są na obiektach sportowych, w urządzeniach klimatyzacyjnych, lotnictwie, badaniach fizycznych i w wielu innych dziedzinach. W ofercie naszej firmy Aircon Industry znajdą Państwo m.in. komory chłodnicze i mroźnicze. Oferujemy również naprawę urządzeń chłodniczych, montaż agregatów chłodnicznych, a także wspomniany pomiar oraz ocenę efektywności energetycznej urządzeń chłodniczych i przemysłowe instalacje chłodnicze.

Chłodnictwo – Katowice. Profesjonalna obsługa

Ważne jest, żeby kontrolować urządzenia chłodnicze pod względem efektywności ich funkcjonowania, wydajności energetycznej, prędkości związanej z cyrkulacją powietrza, obrotami wentylatorów, pomiarów: ciśnienia w rozmaitych częściach systemu, przepływu mediów. Instalacje chłodnicze wymagają systematycznych pomiarów i bieżącego kontrolowania ich stanu.

Jeżeli szukają Państwo doświadczonej w chłodnictwie firmy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Doradzamy w kwestii ulepszeń istniejących już instalacji, sprawujemy serwis, wykonujemy projekty i dokonujemy przeglądów oraz pomiarów. Nasi odpowiednio przeszkoleni pracownicy udzielą Państwu wsparcia na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapraszamy do współpracy klientów biznesowych oraz indywidualnych z Katowic i całego Śląska.

Jesteś zainteresowany
współpracą z nami?

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi
w oparciu o najnowsze technologie w branży.

Skontaktuj się z nami

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności