Chłodnictwo przemysłowe

20 listopada, 2023

Chłodnictwo przemysłowe – sprawne instalacje

Chłodnictwo przemysłowe to jeden z obszarów naszych usług. Bardzo ważny aspekt w wielu firmach odgrywają sprawne przemysłowe instalacje chłodnicze. Bez nich zaburzone jest funkcjonowanie zakładu przemysłowego, dlatego też chłodnictwo w przemyśle to zagadnienie, którym powinni zajmować się wyłącznie specjaliści z Aircon Industry.

Oferta z zakresu chłodnictwa przemysłowego

Oferujemy Państwu naprawę sprzętów chłodniczych, systematyczne przeglądy urządzeń, ich montaż, projektowanie komór chłodniczych, realizowanie projektów w praktyce, a także pomiary i ocenę efektywności działania urządzeń chłodniczych oraz wiele innych usług związanych z przemysłową instalacją chłodniczą. Nasi eksperci zajmują się wszelkimi zagadnieniami z tej dziedziny. Podczas planowania czy projektowania instalacji, zawsze zwracamy uwagę na wymagania, które będą na nie nałożone z uwzględnieniem najdrobniejszych potrzeb klienta.

Chłodnictwo przemysłowe – oferta Aircon Industry

Przemysłowe instalacje i systemy chłodnicze zamontowane przez naszych specjalistów na pewno będą bezpieczne, a także energooszczędne. Dzięki naszym rozwiązaniom, mogą Państwo liczyć na jak najniższy stopień wydatków, które będą niezbędne do prawidłowego zarządzania firmą. Należy pamiętać również o przeglądach technicznych, dzięki którym działanie instalacji będzie często kontrolowane, co sprzyja wyeliminowaniu niespodziewanych usterek, a co za tym idzie, zapobieganiu np. zatrzymania produkcji i przestoju w pracy. Dzięki regularnym pomiarom instalacji chłodniczej, możemy odpowiednio wcześnie wykryć potencjalne problemy, a w razie potrzeby zmodernizować i unowocześnić cały system. Zapraszamy do kontaktu.

Chłodnictwo przemysłowe – chłodzenie wtryskarek oraz form

Oferujemy Państwu profesjonalne systemy do chłodzenia wtryskarek oraz form wtryskowych.

Jesteśmy w stanie przygotować kompleksową ofertę od projektu aż po sam montaż całej instalacji.

Do procesu chłodzenia wtryskarek stosujemy najnowsze oraz najekonomiczniejsze rozwiązania (np. free cooling).

Do czego służą przemysłowe instalacje chłodnicze?

u003cstrongu003ePrzemysłowe instalacje chłodniczeu003c/strongu003e znajdują zastosowanie we wszystkich branżach, gdzie wymagane jest chłodnictwo, zarówno w gospodarstwach domowych, jak i przedsiębiorstwach. Są to między innymi przetwórstwo czy masarstwo zapewniające świeżość produktów. Przemysłowe instalacje chłodnicze są wykorzystywane w działalności produkcyjnej, przemyśle chemicznym czy farmaceutycznym – w magazynach i na liniach technologicznych.

Co wchodzi w skład przemysłowych instalacji chłodniczych?

W skład u003cstrongu003eprzemysłowych instalacji chłodniczychu003c/strongu003e wchodzą między innymi agregaty, instalacje czy komory chłodnicze. Do elementów składowych urządzeń chłodniczych mogą należeć także osuszacze powietrza sprężonego,tunele chłodzące i zamrażające oraz klimatyzatory kanałowe oraz urządzenia wody lądowej.

Jak przebiega montaż przemysłowych instalacji chłodniczych?

Montaż oraz projektowanie instalacji chłodniczych najlepiej zlecić fachowcom, którzy znają się na budowie i działaniu obiegu chłodniczego. Dzięki temu zyskasz pewność, że wszystkie urządzenia będą pracować bezpiecznie i optymalnie, nie zużywając zbyt wiele energii elektrycznej. To samo dotyczy naprawy, która jest jak najbardziej możliwa. Firma AIRCON Industry świadczy wymienione usługi na najwyższym poziomie.

Warto przeczytać także...

20 listopada, 2023 Chłodnictwo

Chłodnictwo – Śląsk Katowice

Kompleksowe usługi chłodnicze Prawidłowo działająca instalacja chłodnicza to gwarancja dobrej jakości pracy w wielu przedsiębiorstwach. Chłodzenie to proces, który polega na odprowadzaniu [...]
Czytaj więcej
Komory chłodnicze i mroźnicze – Katowice
20 listopada, 2023 Chłodnictwo

Komory chłodnicze i mroźnicze – Katowice

Komory chłodnicze i mroźnicze w naszej ofercie Praktyczne komory chłodnicze i mroźnicze to jedne z wielu rozwiązań, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Oferujemy nasze usługi wszystkim [...]
Czytaj więcej
20 listopada, 2023 Chłodnictwo

Naprawa urządzeń chłodniczych

Szybka naprawa urządzeń chłodniczych Nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług oraz sprzedażą produktów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i pokrewnych. Do naszych działań [...]
Czytaj więcej