Wykonawstwo wentylacji

20 listopada, 2023

AIRCON to firma zajmująca się profesjonalnym przygotowywaniem projektów budynków mieszkalnych, hal produkcyjnych i magazynów, obiektów rekreacyjnych, sportowych, biurowych, czy handlowo-usługowych. Nasza oferta skierowana jest także do właścicieli obiektów przemysłowych, które z uwagi na specyficzne parametry wymagają zastosowania nowoczesnych technologii.

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług, związanych z przygotowywaniem projektów, nadzorem nad pracami wykonawczymi i eksploatacyjnymi w działaniach z dziedziny systemów chłodniczych, grzewczych, klimatyzacyjnych, sanitarnych czy elektrycznych.

Specjalnie dla Państwa sporządzamy niezbędną dokumentację, obejmującą zarówno projekt rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb technicznych budynku oraz wybór właściwych systemów, jak i wszelkie działania z prac budowlanych i wykonawczych. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz kwalifikacje, aby dokonywać także reinstalacji niesprawnych lub przestarzałych instalacji.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo połączone z dokonywaniem kontroli stanu technicznego, audytów, pomiarów, przygotowywaniem kosztorysów czy przeprowadzeniem ewaluacji metod z zakresu rozwiązań cieplnych i chłodniczych zawartych w projektach.

Tworzymy opisy energetyczne obiektów.

Dążymy do tego, aby poprzez stosowanie energooszczędnych metod, zapewniać zdrowe warunki do pracy i życia, które umożliwiają komfortowe funkcjonowanie i dbanie o środowisko.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu zadowolenia ze świadczonych przez nas kompleksowych usług, w tym między innymi montażu czy przygotowywania projektów instalacji, dlatego też w naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby wykonywać powierzone nam działania z największą precyzją i rzetelnością. Dowodem naszego profesjonalizmu są liczne referencje oraz wiele lojalnych klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

Warto przeczytać także...

20 listopada, 2023 Wentylacja

Wentylacja Katowice

Odpowiednia wentylacja pomieszczeń gwarancją dobrego samopoczucia Dobra wentylacja to duże ułatwienie dla mieszkańców każdego budynku. Wentylacja to proces wymiany powietrza zużytego i [...]
Czytaj więcej
20 listopada, 2023 Wentylacja

Kanały wentylacyjne Śląsk

Kanały wentylacyjne – tworzone zgodnie ze specyfiką pomieszczeń Kanały wentylacyjne to produkty niezbędne w każdej instalacji wentylacyjnej. Umożliwiają rozprowadzenie powietrza w całej [...]
Czytaj więcej
20 listopada, 2023 Wentylacja

Prostokątne kanały wentylacyjne

Przeznaczenie kanałów prostokątnych wentylacyjnych Kanały prostokątne wentylacyjne są przeznaczone do budowania ciągów w różnych instalacjach, na przykład grawitacyjnej czy wentylacyjnej, [...]
Czytaj więcej