Komory chłodnicze i mroźnicze – Katowice

Komory chłodnicze i mroźnicze w naszej ofercie

Praktyczne komory chłodnicze i mroźnicze to jedne z wielu rozwiązań, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Oferujemy nasze usługi wszystkim mieszkańcom miasta Katowice i nie tylko – służymy profesjonalnym doradztwem, radą oraz kompleksową realizacją zlecenia.

Komory mroźnicze – budowa

Tradycyjne komory i chłodnie mroźnicze składają się z płyt warstwowych. Posiadają rdzeń – styropianowy, poliuretanowy lub z wełny mineralnej. Płyty stanowią wówczas obudowę chroniącą. Natomiast komory mroźnicze modułowe montowane są z paneli, które wypełnia zwykle pianka poliuretanowa.

W zależności od zakresu panujących wewnątrz komór temperatur, wyróżniamy modele: chłodnicze – w których zakres temperatur wynosi powyżej 0°C , mroźnicze – zakres od 0°C do -25°C – oraz mroźnicze głębokiego mrożenia z temperaturami ok. -30°C.

Ponadto, dostosowujemy wymiary tych produktów do potrzeb klientów. Mogą też wybrać Państwo wersję standardową komór i chłodni.

Komora mroźnicza do przechowywania osocza w temperaturze -35*C

Komory chłodnicze i mroźnicze

Komory mroźnicze i chłodnicze dostępne w naszej firmie to gwarancja najlepszej jakości na rynku i atrakcyjnej ceny. Tradycyjna komora chłodnicza wytwarzana jest z płyt warstwowych, które zapewniają odpowiedni poziom temperatury we wnętrzu komory i zabezpieczają przed jego „uciekaniem”. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie komory mroźnicze oraz inne rozwiązania, których właściwości i parametry będą spełniały Państwa oczekiwania.

Komory mroźnicze – Katowice. Profesjonalna oferta

Firma Aircon Industry oferuje Państwu komory mroźnicze i chłodnicze jak najlepszej jakości. Wykonane są one z trwałych materiałów, dlatego przez długi czas spełniają swoją rolę. Komory mroźnicze, które można nabyć w naszej firmie charakteryzują się dobrą izolacją cieplną, ponadto są nowoczesne i estetycznie wykonane. Oferujemy Państwu niezwykle korzystne ceny wszystkich produktów dostępnych w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem wszystkie osoby zainteresowane z Katowic i nie tylko. Jesteśmy przekonani, że znajdą tu Państwo rozwiązania, których poszukiwaliście.

Jesteś zainteresowany
współpracą z nami?

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi
w oparciu o najnowsze technologie w branży.

Skontaktuj się z nami

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności