Instalacje chłodnicze

Instalacje chłodnicze

Firmy, które działają w branży spożywczej lub medycznej, doskonale zdają sobie sprawę, jak istotne jest właściwe funkcjonowanie systemów chłodniczych. W przypadku wykorzystania ich w obiekcie jego właściciel ma obowiązek przeprowadzania raz na 5 lat kontroli, obejmujących sprawdzenie wydajności działania instalacji, określenia bieżącego stanu technicznego czy też przeglądu systemów bezpieczeństwa. W firmie CLIMA LINE oferujemy Państwu profesjonalne usługi, świadczone przez specjalistów w swoich fachu, którzy posiadają stosowne uprawnienia, a w swojej codziennej pracy korzystają z nowoczesnego i precyzyjnego sprzętu.

Podczas pomiaru nasi pracownicy sprawdzają systemy chłodnicze pod względem:

  • wydajności energetycznej,
  • wydajności działania,
  • pomiarów ciśnienia w poszczególnych elementach instalacji oraz obiegu mediów,
  • szybkości pracy wentylatorów oraz obiegu powietrza,
  • wysokości temperatur w poszczególnych elementach systemu.

Choć polskie prawo wymaga regularnego przeprowadzania pomiarów, to są one także doskonałą okazją dla właścicieli do poznania stanu technicznego systemów chłodniczych. Wnioski, które zostaną wyciągnięte na podstawie wyników kontroli, pozwalają na ulepszenie instalacji lub wykorzystanie alternatywnych rozwiązań, charakteryzujących się większą wydajnością i energooszczędnością. Nasi pracownicy służą pomocą zarówno podczas wyboru systemów idealnie dopasowanych do potrzeb obiektu, jak i w trakcie wprowadzania ulepszeń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Z radością zaprezentujemy Państwu szczegóły naszej bogatej oferty oraz odpowiemy na wszelkie pytania związane z systemami klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi.

Jesteś zainteresowany
współpracą z nami?

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi
w oparciu o najnowsze technologie w branży.

Skontaktuj się z nami

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności