Chłodnictwo przemysłowe

Chłodnictwo przemysłowe – sprawne instalacje

Chłodnictwo przemysłowe to jeden z obszarów naszych usług. Bardzo ważny aspekt w wielu firmach odgrywają sprawne przemysłowe instalacje chłodnicze. Bez nich zaburzone jest funkcjonowanie zakładu przemysłowego, dlatego też chłodnictwo w przemyśle to zagadnienie, którym powinni zajmować się wyłącznie specjaliści z Aircon Industry.

Oferta z zakresu chłodnictwa przemysłowego

Oferujemy Państwu naprawę sprzętów chłodniczych, systematyczne przeglądy urządzeń, ich montaż, projektowanie komór chłodniczych, realizowanie projektów w praktyce, a także pomiary i ocenę efektywności działania urządzeń chłodniczych oraz wiele innych usług związanych z przemysłową instalacją chłodniczą. Nasi eksperci zajmują się wszelkimi zagadnieniami z tej dziedziny. Podczas planowania czy projektowania instalacji, zawsze zwracamy uwagę na wymagania, które będą na nie nałożone z uwzględnieniem najdrobniejszych potrzeb klienta.

Chłodnictwo przemysłowe – oferta Aircon Industry

Przemysłowe instalacje i systemy chłodnicze zamontowane przez naszych specjalistów na pewno będą bezpieczne, a także energooszczędne. Dzięki naszym rozwiązaniom, mogą Państwo liczyć na jak najniższy stopień wydatków, które będą niezbędne do prawidłowego zarządzania firmą. Należy pamiętać również o przeglądach technicznych, dzięki którym działanie instalacji będzie często kontrolowane, co sprzyja wyeliminowaniu niespodziewanych usterek, a co za tym idzie, zapobieganiu np. zatrzymania produkcji i przestoju w pracy. Dzięki regularnym pomiarom instalacji chłodniczej, możemy odpowiednio wcześnie wykryć potencjalne problemy, a w razie potrzeby zmodernizować i unowocześnić cały system. Zapraszamy do kontaktu.

Chłodnictwo przemysłowe – chłodzenie wtryskarek oraz form

Oferujemy Państwu profesjonalne systemy do chłodzenia wtryskarek oraz form wtryskowych.

Jesteśmy w stanie przygotować kompleksową ofertę od projektu aż po sam montaż całej instalacji.

Do procesu chłodzenia wtryskarek stosujemy najnowsze oraz najekonomiczniejsze rozwiązania (np. free cooling).

Przemysłowe instalacje chłodnicze znajdują zastosowanie we wszystkich branżach, gdzie wymagane jest chłodnictwo, zarówno w gospodarstwach domowych, jak i przedsiębiorstwach. Są to między innymi przetwórstwo czy masarstwo zapewniające świeżość produktów. Przemysłowe instalacje chłodnicze są wykorzystywane w działalności produkcyjnej, przemyśle chemicznym czy farmaceutycznym – w magazynach i na liniach technologicznych.

W skład przemysłowych instalacji chłodniczych wchodzą między innymi agregaty, instalacje czy komory chłodnicze. Do elementów składowych urządzeń chłodniczych mogą należeć także osuszacze powietrza sprężonego,tunele chłodzące i zamrażające oraz klimatyzatory kanałowe oraz urządzenia wody lądowej.

Montaż oraz projektowanie instalacji chłodniczych najlepiej zlecić fachowcom, którzy znają się na budowie i działaniu obiegu chłodniczego. Dzięki temu zyskasz pewność, że wszystkie urządzenia będą pracować bezpiecznie i optymalnie, nie zużywając zbyt wiele energii elektrycznej. To samo dotyczy naprawy, która jest jak najbardziej możliwa. Firma AIRCON Industry świadczy wymienione usługi na najwyższym poziomie.

Jesteś zainteresowany
współpracą z nami?

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi
w oparciu o najnowsze technologie w branży.

Skontaktuj się z nami

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności